***ATRAKCYJNE CENY - LATWE OPLATY - DOSTAWY NA ADRES***
Tuesday, October 22, 2019 3:30:46 PM

Jak dlugo idze przesylka z e-vaper.biz

10 months ago
#13 Quote
Czekam już 6 dzień na odpowiedź administratora na przelew który wysłałem, póki co żadnej informacji co z moją przesyłką...
0
10 months ago
#14 Quote
Czekam już 6 dzień na odpowiedź administratora na przelew który wysłałem, póki co żadnej informacji co z moją przesyłką...
0
9 months ago
#15 Quote
Całkowite polecam.
Zamówiłem, trochę czekałem bo był problem z wyborem koloru ale dzięki szybkiej i niezwykle miłej pomocy poprzez kontakt mailowy szybko się z tym uporali i po zaksięgowaniu wpłaty, szybko została wysłana.
Paczka przyszła szybciej niż myślałem bo w niecałe dwa tygodnie (licząc dni robocze), sama paczka bardzo dobrze zapakowana i bez żadnych uszkodzeń.
Nie mam żadnych uwag dotyczących mojego zamówienia jak i strony, która ją realizowała. Z całego serca polecam.
0
8 months ago
#16 Quote
NIE POLECAM. WPŁATY DOKONAŁAM 15 PAŹDZIERNIKA 2018 r,PRZEDMIOT ZOSTAŁ WYSŁANY I DO MNIE NIE DOTARŁ DO TEJ PORY TJ. 05.02.2019r. Winna zagubieniu przesyłki jest poczta Polska natomiast sama firma nie zrobiła nic w tym kierunku aby złożyć na moją prośbę reklamację dotyczącą przesyłki a zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie poczty to nadawca musi złożyć reklamację dotyczącą przesyłki chyba że nadawca na rzecz adresata zrzeknie się w formie pisemnej prawa do reklamacji czego VAPER STORE  NIE ZROBIŁO.NIE MOŻLIWE JEST ZŁOŻENIE REKLAMACJI PRZEZE MNIE GDYŻ FORMULARZ NA STRONIE POCZTY POLSKIEJ WYMAGA WPISANIA IMIENIA I NAZWISKA ,ADRESU NADAWCY PRZESYŁKI A VAPER STORE TAKICH DANYCH MI NIE PRZESŁAŁO MIMO MOJEJ PROŚBY W E-MAILU DO NICH WYSŁANYM. NA ŻĄDANIE ZWROTU GOTÓWKI ODPISALI MI ŻE NIE MA DO TEGO PODSTAW-TAKŻE TYLKO POGRATULOWAĆ PODEJŚCIA DO KLIENTA.NIKOMU NIE POLECAM BO UMYWAJĄ RĘCE I IDĄ NA ŁATWIZNĘ ODPRAWIAJĄC KLIENTA Z INFORMACJĄ ŻE TO ON SAMODZIELNIE MUSI REKLAMACJĘ ZŁOŻYĆ CO JEST NIEZGODNE Z PRAWDĄ !!!!
0
8 months ago
#1016 Quote
od Grudnia czekam na przesyłke której nie ma do tej pory , ani odpowiedzi na meila bardzo trudny kontakt i niechca zwrócic pieniedzy wiec jak dla mnie oszustwo totalne !!!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!!!!!!  
0
7 months ago
#1017 Quote
Zakupu dokonałem 26 stycznia,jest 6 marca i przesyłki nie ma.Na kontakt odpisują sporadycznie i ściemniają,a to ,że chiński nowy rok,a to ,że chińska poczta się grzebie.Jakoś z aliex nie mają takich problemów i paczka z chin idzie góra miesiąc.
0
6 months ago
#1018 Quote
Byłem nastawiony sceptycznie ale po ok 3 miesiącach otrzymałem zamówiony towar
Chciałem zamówić kolejny i tu pojawił sie problem.Zwrot pieniędzy otrzymałem praktycznie
na drugi dzień. Proszę o aktualizację  produktów które faktycznie możecie zrealizować
0
6 months ago
#1019 Quote
Przesyłka dotarła bardzo szybki w niecałe 2 tygodnia od daty nadania. Polecam
0