***ATRAKCYJNE CENY - LATWE OPLATY - DOSTAWY NA ADRES***
piątek, 22 listopada 2019 02:05:09

Jak dlugo idze przesylka z e-vaper.biz

one year ago
#1 Cytat
Przesyłki z zamówionym towarem wysyłamy w 3-5 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie. Przesylka wysyłana jest zwykłą pocztą Hong-Kong Post. E-vaper.biz pokrywa opłaty za przesyłkę. Na adres mailowy przesyłamy nr tracking za pomocą którego można monitorować przesyłkę.
W momecie gdy przeslka jest w posiadaniu Hong Kong post nie mamy wplywu na czas dostarczeni. To moze zajac 2 tygodnie jesli wszysktie planety sie ustawiom i humor pracownikow poczty nie ma zaburzen ale bywajom przypadki ze to moze zajac nawet miesiac.
Niestety nie mamy na to zadnego wplywu.
Przepraszamy z gory ale wszystkie przesylki dochodza.
Admin
-1
one year ago
#2 Cytat
Na dostawe czeka sie ok. 3tyg, ale przesylka dochodzi, jest profesjonalnie zapaakowana i jest to co sie zamawia. Ciezko o taka w naszej jakze glupiutkiej unii...
zamowilem i chwile czekałem ale jestem bardzo zadowolony... POLECAM
0
one year ago
#3 Cytat
Ja również długo czekałem ale jest...Vaper Store nawet zamówił dla mnie drugą taką samą przesyłkę gdyby ta nie doszła i dobrze bo gdy dojdzie druga NATYCHMIAST za nią zapłacę przelewem tak jak zwykle...Pozdrawiam
0
one year ago
#4 Cytat
Trochę długo szła do mnie ta przesyłka ale doszła a to najważniejsze! Przesyłka OK.Kto ma czas i może trochę czekać na pewno nie będzie zawiedziony.To porządna Firma.
0
one year ago
#5 Cytat
Witam. W moim przypadku na przesyłkę czekałem dwa i pół miesiąca ale ważne że dotarła.
0
one year ago
#6 Cytat
Do mnie przesyłka szła ok. 2 miesięcy. Ale faktycznie dotarła. Nic poza terminem nie budzi żadnych zastrzeżeń :)
0
one year ago
#7 Cytat
Na moje zamówienie czekałem od 29 stycznia do 6 marca, a więc 36 dni. Polecam portal wyłącznie osobom którym się nie śpieszy. Przesyłka dotarła starannie zapakowana i o dziwo wysłana pocztą lotniczą. zawierała drobny gratis. Najlepiej dokonajcie zakupu i zapomnijcie o tym a pewnego dnia spotka was miła niespodzianka.
0
one year ago
#8 Cytat
Na moje zamówienie czekałem od 29 stycznia do 6 marca, a więc 36 dni. Polecam portal wyłącznie osobom którym się nie śpieszy. Przesyłka dotarła starannie zapakowana i o dziwo wysłana pocztą lotniczą. zawierała drobny gratis. Najlepiej dokonajcie zakupu i zapomnijcie o tym a pewnego dnia spotka was miła niespodzianka.
0
one year ago
#9 Cytat
Kolejna przesyłka dotarła po sześciu tygodniach /04.04.18r.-16.05.18r./ wszystko OK. Dobry i szybki kontakt ze sprzedającym.
0
one year ago
#12 Cytat
17.X.18r. zamówienie - 21.XI.18r. dostawa.
Polecam.
0